HRS MANAŽER/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( HRS MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
Zodpovědnost za administrativu a správnost procesů s nábory zaměstnanců, vedení osobních složek, ukončování PP
Výběr nových zaměstnanců
Komunikace s personálními agenturami a příslušnými úřady
Správa OOPP včetně agendy s tím spojené
Tvorba budgetů na všechny personální náklady
Pravidelné týdenní reporty personálních nákladů, počtu zaměstnanců apod.
Vedení evidence vzdělávání, organizační zabezpečení
Správa sociálního fondu
Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ
3 roky praxe na obdobné pozici
Praxe v automotive výhodou
Znalost pracovněprávní legislativy podmínkou
Pokročilá znalost MS Office
ŘP sk. B
Nabízíme:
Plat individuální dle praxe a zkušeností
Stravenky 80,- Kč/den
Možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
Pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu: pavla.mikezova@sodecia.com, 775 222 235
Volné místo hrs manažer/ka pro lokalitu Liberec.