SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - PŘÍMÁ PÉČE V TERÉNU

  • Liberec

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - PŘÍMÁ PÉČE V TERÉNU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do zavedeného terénního týmu hledáme sociálního pracovníka. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
Popis pracovní pozice: vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. Dále poskytuje pomoc, podporu uživatelům, rodinným příslušníkům např. při návratu z léčebny, nápomoc s vedením domácnosti, hospodařením, doprovody k lékařům, na úřady, volnočasové aktivity apod.). Místo výkonu práce je Liberec a okolí.
Nabízíme: smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days. Nástupní plat 19 500,- Kč, po zkušební době osobní ohodnocení 3 500,- Kč.
Požadujeme: minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné (Dis), vysokoškolské vzdělání (Bc., Mgr.) v oboru sociální práce nebo v příbuzných oborech dle Zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb., uživatelskou práci na PC (Word, Excel, internet), ŘP - aktivní řidič, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, sebeřízení - schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, schopnost spolupráce s dalšími profesemi (lékaři, zdravotníci, úředníci …), zájem učit se novým věcem.
Nástup: dle dohody
Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře)
Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo sociální pracovník/ce - přímá péče v terénu pro lokalitu Liberec.