Asistent/ka finančního oddělení

  • Plzeň

Pracovní náplň

Požadujeme:
- ŘP sk. B
- Jazykové znalosti - angličtina slovem i písmem, němčina výhodou
- znalost práce na PC minimálně na uživatelské úrovni
K základní mzdě osobní ohodnocení.

Benefity:
- stravenky v hodnotě 110 Kč bez doplatku zaměstnance
- služební telefon
Volné místo asistent/ka finančního oddělení pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Podobné nabídky

Vychovatelka školní družiny, asistent pedagoga

Základní škola a Mateřská škola Nečtiny, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

  • Nečtiny
  • Inzerováno před 2 dny

ASISTENT PEDAGOGA

Základní škola Horažďovice, Komenského 211, příspěvková organizace

  • Horažďovice
  • Inzerováno před 2 dny

Zdravotnický asistent/asistentka (praktické ses...

Rokycanská nemocnice, a.s.

  • Rokycany
  • Inzerováno před 2 dny

Detaily nabídky Asistent/ka finančního oddělení, Plzeň

Firma

DAGRO Plzeň s.r.o. ( úřád práce )

Adresa

Libušínská 638, Plzeň

Vzdělání

ÚSV

Zařazení

Administrativa a organizace, Vzdělávání výuka a školství

Kontaktní osoba

Linda Vítová

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Vychovatelka školní družiny, asistent pedagoga

Základní škola a Mateřská škola Nečtiny, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

  • Nečtiny
  • Inzerováno před 2 dny

ASISTENT PEDAGOGA

Základní škola Horažďovice, Komenského 211, příspěvková organizace

  • Horažďovice
  • Inzerováno před 2 dny

Zdravotnický asistent/asistentka (praktické ses...

Rokycanská nemocnice, a.s.

  • Rokycany
  • Inzerováno před 2 dny
Vložit inzerát