Učitel / učitelka 1. stupně ZŠ

  • Rychnov nad Kněžnou

Pracovní místo ( Učitel / učitelka 1. stupně ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail zsrovenrk@seznam.cz nebo telefonicky.
Požadujeme:
- odbornou kvalifikaci podle zákona č. 379/2015 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů v platném znění
- odvahu pracovat ve třídě se spojenými ročníky
- schopnost spolupráce s ostatními pracovníky školy
- znalost AJ a práce s počítačem
- ochotu podílet se na koncepci rozvoje základní školy a aktivní zapojování se do školních a mimoškolních akcí
- hudební, výtvarné nadání vítáno
Nabízíme:
- rodinné prostředí malotřídní školy v blízkosti Rychnova nad Kněžnou
- nízký počet dětí ve třídě
- vybavení učeben interaktivními tabulemi a počítači
- možnosti osobního rozvoje a seberealizace
- v případě potřeby služební byt v obci
- zkrácený úvazek: 70-80%
- platové zařazení: v souladu s NV č.564/2006 Sb., v platném znění, mzda při sníženém úvazku od 25 tis. Kč, dle započitatelné praxe.
Volné místo učitel / učitelka 1. stupně zš pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.