Manažer/ka logistiky

  • Chrudim

Pracovní místo ( Manažer/ka logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Píšťovy 825
POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání v oblasti logistiky. Minimálně 3 roky v obdobné pracovní pozici podmínkou. Znalost práce na PC/MS Office, Excel znalost AJ - komunikativní, samostatnost, logické myšlení, analytické schopnosti, schopnost vedení týmu, ŘP sk. B
Po ukončení jednoroční smlouvy nabízíme smlouvu na dobu neurčitou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: různorodá práce ve stabilní české firmě, systém odměn, 3 dny dovolené navíc, stravenky
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Volné místo manažer/ka logistiky pro lokalitu Chrudim.