Automechanik osobních a nákladních automobilů

  • Bystřice pod Hostýnem

Pracovní místo ( Automechanik osobních a nákladních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: Opravy osobních a nákladních automobilů
- Požadavky: Vyučení v oboru, řidičský průkaz sk.B, Praxe v oboru pouze výhodou, firma si na pozici zaučí
- Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, Po zaučení navýšení mzdy, Osobní příplatky, odměny, PD Po-Pá 7:00 hod.- 15:30 hod.
- Zájemci se mohou hlásit nejdříve po telefonické domluvě osobně na pracovišti, kontaktní osoby: Lenka Kocfeldová,tel: 792 308 914; Aleš Sanitrák, tel.: 605 119 115; Josef Sanitrák, tel: 603 204 645.
Volat můžete paní Kocfeldové Po - Pá v době od 7:00 do 15:30 hodin, p. Josefu a Aleši Sanitrákovi v době od Po - Pá od 7:00 do 20:00 hod.
Volné místo automechanik osobních a nákladních automobilů pro lokalitu Bystřice pod Hostýnem.