sociální pracovník/ce

  • Veselí nad Moravou

Pracovní místo ( sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: tř. Masarykova 125, 698 01 Veselí nad Moravou. Nabízíme: zajímavou a smysluplnou práci s možností realizovat se. Samostatnou práci s uživateli služeb: sociální šetření, vedení sociální agendy, plánování činností pracovníků v sociálních službách, základní sociální poradenství aj., účast na tvorbě metodik, podílení se na zvyšování kvality sociální služby, podporu v dalším vzdělávání a osobním růstu.
Požadavky: odbornou způsobilost dle §110 Zákona č. 108/2006 Sb., ŘP sk. B - aktivní řidič. Motivaci v práci s cílovou skupinou. Výborné komunikační schopnosti a psychickou odolnost. Znalost práce na PC. Předchozí zkušenost s prací v sociálních službách vítána. Zkušenost s přípravou podkladů k dotacím soc. služeb a práce se statistikami velkou výhodou.
Nástup do zaměstnání od 1. 7. 2019 nebo dohodou. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Stravenky, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené. Kontakt na tel. 725 827 892 od 8:00 do 15:00 hod, na mail: galuskova@zdislavaveseli.cz
Volné místo sociální pracovník/ce pro lokalitu Veselí nad Moravou.