Učitel/ka odborných předmětů ( učební obor kuchař )

  • Děčín

Pracovní místo ( Učitel/ka odborných předmětů ( učební obor kuchař ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadovaná profese: učitel/ka odborných předmětů
( učební obor kuchař/ka)

Místo výkonu práce- Děčín

Požadavky: Požadované vzdělání: magisterské, učitelství pro SŠ v oboru vyučovaného předmětu kuchař + doplňující studium speciální pedagogiky
Další požadavky: trestní bezúhonost, psychologický posudek od akreditovaného psychologa (uchazeč hradí 2500,- Kč), zdravotní způsobilost
Platové podmínky dle NV - 11.platová třída, stupeň dle dosažené započitatelné praxe.
Možnost prodloužení pracovní smlouvy. V případě splnění vzdělání je možné prodloužit pracovní poměr na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: paní Vilímová, zasílat životopis na e-mail z.vilimova@vuboletice.cz, adresa pro osobní jednání VÚ,DDŠ,SVP,ZŠ, a ŠJ, Vítězství 70, 407 11, Děčín 32 - paní Vilímová
Volné místo učitel/ka odborných předmětů ( učební obor kuchař ) pro lokalitu Děčín.