TECHNICKÝ REFERENT

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNICKÝ REFERENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů. Hlavní náplní Vaší pracovní činnosti bude technická a administrativní podpora údržby, která jede v nepřetržitém režimu.
Náplň práce:
zodpovědnost za administrativní činnosti údržby (objednávky, příjemky, výdejky)
sledování termínů revizí a jejich objednávání
archivace provozních deníků k zařízení
evidence majetku (zařazovací a vyřazovací protokoly)
evidence ND ve skladech
archivace dokumentů do elektronické podoby a třídění do složek
specifikace ND
koordinace externích firem
jednání s dodavateli náhradních dílů, služeb a prací
komunikace a reporting vedení
Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru
praxe v oboru minimálně 3 roky na obdobné pozici
znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B
spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
flexibilitu a aktivní přístup
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr
5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity
finanční příplatky za překročení výrobního plánu
stravenky bez doplatku
práci v moderním výrobním podniku
možnost firemního ubytování
Mzda: od 26 000,- Kč; dle praxe a zkušeností s možností navýšení po zaučení
Požadovaný nástup: ihned
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: info@temperatior.cz
Volné místo technický referent pro lokalitu Liberec.