Pedolog/ pedoložka

  • Rapotín

Pracovní místo ( Pedolog/ pedoložka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání: VŠ vzdělání přírodovědného či zemědělského směru v oblasti
pedologie, doktorský stupeň vzdělání výhodou
Požadovaná praxe: praxe není podmínkou

Další požadavky:
• pečlivost
• komunikativnost

Vaší náplní práce bude:
• spoluřešení výzkumných projektů
• zpracování návrhů nových výzkumných projektů
• publikace odborných a vědeckých článků v oblasti pedologie.

Nabízíme:
• práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/agrovyzkum-rapotin/index.php?stranka=o-nas),
• odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce
• pružnou pracovní dobu s pevnou dobou od 8:00-14:00 hod,
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
• možnost pronájmu služebního bytu.

Nástup: dohodou
Volné místo pedolog/ pedoložka pro lokalitu Rapotín.