Prodavač/ka nábytku

  • Cheb

Pracovní místo ( Prodavač/ka nábytku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Pivovarská 19, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Mzdové ohodnocení: 110,- Kč/hod až 150,- Kč/hod. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (dle dohody, min. 20 hod/týdně). Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: 9:00-18:00 h (So 9:00-12:00 h). Požadujeme: zkušenost s prodejem vítána, vyučení v oboru není podmínkou, pečlivost, základní znalost práce na PC (vystavit fakturu, napsat a odeslat e-mail, odeslat EET účtenku). Nabízíme: volná pracovní doba, klidná práce, lidský přístup, rodinný kolektiv, ohodnocení dle výsledků. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (na základě písemných nabídek zrealizujeme 1-2 kolové výběrové řízení).
Volné místo prodavač/ka nábytku pro lokalitu Cheb.