Vychystávky zboží ve skladu, příležitostný řidič/ka a vinný catering

  • Blatnička

Pracovní místo ( Vychystávky zboží ve skladu, příležitostný řidič/ka a vinný catering ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Blatnička 143. Požadujeme: spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, loajalitu, praxi v oboru, komunikaci a týmového ducha, pozitivní myšlení a optimismus.
Pracovní náplň: příprava a vychystávka zboží, etiketování, doplňování zboží, odpovědnost za zboží ve skladu, nakládky vozidel, jednoduchá skladová evidence, údržba prostor skladu.
Pracovní náplň řidiče: je rozvoz zboží po zákaznících, nakládky a vykládky zboží, administrativní činnost spojená se zbožím a přejímkou u zákazníka, komunikace a vlídný přístup k zákazníkům a obchodním partnerům, údržba vozidla.
Pracovní náplň vinný catering: příležitostná výpomoc při vinném cateringu, venkovní i vnitřní akce - další ohodnocení.
Nabízíme: hlavní pracovní poměr - práce na plný úvazek na dobu určitou, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, prémie, zaměstnanecké benefity a slevy na nákup zboží, práce v příjemném prostředí společnosti a přátelském kolektivu, zajímavé platové podmínky včetně provizního systému odměňování, možnost růstu platových podmínek po zapracování na pozici, prémiový způsob hodnocení, nástup možný ihned.
Kontakt na tel. 727 890 199, na mail: personalistika@vinohruska.cz, osobně po předchozí tel. domluvě.
Volné místo vychystávky zboží ve skladu, příležitostný řidič/ka a vinný catering pro lokalitu Blatnička.