účetní

  • Bitozeves

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle, Jižní 1079, Bítozeves
PP minimálně na 2 roky,
POŽADAVKY:
min. SŠ vzdělání ekonomického směru
znalost účetnictví a daňové problematiky
alespoň základní znalost anglického jazyka
uživatelská znalost práce na PC - Excel, Word, Outlook
výhodou je znalost IS Helios
zodpovědnost a pečlivost
samostatnost, komunikační a organizační schopnosti
POPIS PRÁCE:
účtování a vedení účetní agendy dle českých účetních standardů
správa pohledávek a závazků vůči tuzemsku i zahraničí
kontrola finančních transakcí
evidence a kontrola majetku, inventury majetku a zásob
příprava daňových reportů (zejména DPH)
příprava dokumentů k účetní závěrce a účast na auditech a kontrolách
NABÍZÍME:
plný pracovní úvazek na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, 3 roky)
Zájemci posílejte životopis na email: nabor@neturen-czech.com. Výběrové řízení se koná v červnu 2019.

Flexibilní pracovní doba, stravenky, kurzy anglického jazyka, příspěvek na dojíždění, dovolená navíc, pololetní bonusy, zvýhodněné stravování na pracovišti, firemní akce.
Volné místo účetní pro lokalitu Bitozeves.