Mechanik opravář, seřizovač výrobních strojů a zařízení

  • Horní Suchá

Pracovní místo ( Mechanik opravář, seřizovač výrobních strojů a zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- SPŠ nebo min. vyučen ve 3letém strojním oboru (zámečník, obráběč kovů, nástrojář, údržbář…)
s praxí min. 5–10 let

Náplň práce:
- seřizování a nastavování přípravků na obráběcích strojích (vrtačky, frézky, lisy) k obrábění dílů
- ošetřování a údržba nástrojů, přípravků a strojních zařízeních, včetně jejich základní údržby
- výroba prvotních vzorů vyráběných produktů a průběžné kontroly nastavení strojů v průběhu
výroby dle potřeby i montážní práce ve výrobě (obrábění a kompletace dílů)

Nabízí:
- práce na hlavní poměr v jednosměnném provozu
- ihned zařazení do kmene firmy
- příplatky za směnnost
- výplata vždy do 15. dne v měsíci
- 13. a 14. plat
- 25 dní dovolené
- 1 sickday
- za doporučení nového zaměstnance odměna 5000Kč
Volné místo mechanik opravář, seřizovač výrobních strojů a zařízení pro lokalitu Horní Suchá.