Pracovníci v sociálních službách - aktivizační pracovníci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Pracovníci v sociálních službách - aktivizační pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍCI
POŽADUJEME: minimálně střední odborné s maturitou, schopnost rozhodovat se samostatně
i pracovat v týmu, optimistický přístup k životu, schopnost předávat dobrou náladu a radost,
empatie, výborné komunikační schopnosti, zodpovědný, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů, hbitá práce na PC, zejména MS Word.
VÝHODOU: absolvent rekvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách, zájmy využitelné při práci s cílovou skupinou (hra na hudební nástroj, zpěv, kreativní výtvarné činnosti, tanec, divadlo, fotografování apod.), zkušenosti s cílovou skupinou či s prací v sociálních službách.
NÁPLŇ PRÁCE: práce spočívá v poskytování služeb seniorům při ambulantním pobytu v Denním stacionáři Dobromysl. Částečně jde o osoby s počínajícími potížemi s pamětí a orientací. Jedná se o pomoc při osobní hygieně a stravování, o podporu při udržení sebeobslužných dovedností, o organizaci aktivizačních činností se skupinou i jednotlivci zaměřených na trénování paměti a posílení fyzické kondice.
NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr, celý úvazek, smlouvu na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou, nástupní mzda 17 130 Kč, po zapracování až 21 000 Kč,
stravenky, týden dovolené navíc, smysluplnou práci, další vzdělávání.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
1. kolo: zaslání životopisu a motivačního dopisu mailem, uzávěrka 27. 5. 2019 do 20:00 hodin(předmět: VŘ AK DS+příjmení).
2. kolo: vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční 30. 5. 2019.
Předpokládaný nástup: 1. 6. 2019 nebo dle dohody.