KUCHAŘ/KA (kromě šéfkuchařů)

  • Lázně Libverda

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA (kromě šéfkuchařů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste pracovití, pozitivně naladění a baví Vás práce v kuchařském oboru?
Pro nově zrekonstruovaný a moderní gastronomický provoz hledáme zkušené a nadšené kulinářské posily týmu, a to na pozici KUCHAŘE/KY
K Vašim každodenním činnostem bude patřit zejména:
-výroba pokrmů dle správného technologického postupu
-organizace celodenní práce v kuchyni (snídaně, obědy, večeře)
-příprava studených a teplých pokrmů
-dodržování hygienických pravidel HACCP
Co od Vás očekáváme?
-praxe v oboru a vztah ke kuchařskému umění
-schopnost samostatné práce v kuchyni
-chuť do práce a spolehlivost
Co Vám nabízíme?
-práce v nově zrekonstruovaném a moderním gastro-provozu
-pracovní poměr na dobu neurčitou
-plánování směn v režimu krátkého a dlouhého týdne nebo dle dohody s kolektivem
-motivující finanční ohodnocení včetně bonusového systému
-stálý kolektiv zaměstnanců
-možnost zaměstnaneckého ubytování
-zaměstnaneckou stravu
-další benefity v rámci hotelové skupiny
Volné místo kuchař/ka (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Lázně Libverda.