Dělník výrobní linky

  • Tábor

Pracovní místo ( Dělník výrobní linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do výrobního závodu hledáme posily do našeho týmu na pozici Obsluha výrobní linky.
Náplň práce:
• Práce na výrobní lince
• Kontrola výrobků
• Všechny úkony spojené s manipulací zboží
• Provádění měsíčních inventur zboží
• Úklid na svém pracovišti
Požadujeme:
• Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
• Časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
• Dobrý zdravotní stav
• Praxe z výrobních společností je výhodou
Nabízíme:
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s moderní výrobou
• Mzdu od 22 000 Kč
• Stravenky
• Práce na plný úvazek
• Další zaměstnanecké výhody
• Nástup možný ihned
DOPRAVA: Nabízíme dopravu do i ze zaměstnání ZDARMA - zajištěno svozovými dodávkami (Soběslav, Planá nad Lužnicí)
Volné místo dělník výrobní linky pro lokalitu Tábor.