Vedoucí Odborného oddělení

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí Odborného oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na manažerskou pozici: Vedoucí Odborného oddělení
Forma úvazku: 1,0
Nástup: od 1. 9. 2019
Místo výkonu práce: Brno
Platové podmínky: 11. platová třída, výše hrubé mzdy od 30.000,- Kč do 35.000,- Kč (dle praxe)
Náplň:
vedení a koordinace prací týmu Odborného oddělení zodpovědného za odbornou, sbírkotvornou (akvizice, dokumentace, evidence, katalogizace, uložení), výzkumnou a výstavní činnost, za přípravu a realizaci akcí pro veřejnost, služby pro badatele ad.;
aktivní a kreativní zapojení do vedení muzea a tvorby jeho strategií rozvoje
tvorba výstavních plánů, realizace výstav a veřejných akcí
Požadavky:
VŠ vzdělání (v oboru kulturní management, muzeologie, romistika, kulturologie výhodou)
Skvělé manažerské schopnosti
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Min. 2 leté zkušenosti s řízením kolektivu
Znalost anglického jazyka na velmi dobré komunikativní úrovni slovem i písmem
Znalost fungování muzea a tvorby sbírek a výstav, orientace v problematice, která tvoří hlavní náplň aktivit muzea výhodou
Flexibilita, vysoké pracovní nasazení, psychická odolnost
Pokročilá znalost práce s PC
Nabízíme:
Možnost práce v ojedinělé instituci, jejíž význam ve společnosti stále vzrůstá
5 týdnů dovolené, možnost čerpat náhradní volno
Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. 11. platová třída základní + osobní ohodnocení a