Vrchní referent/ka (rada) - sociální pracovník/ce - Kontaktní pracoviště v Kromě

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Vrchní referent/ka (rada) - sociální pracovník/ce - Kontaktní pracoviště v Kromě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž - Úřad práce České republiky - Krajská pobočka ve Zlíně, Kontaktní pracoviště v Kroměříži, Oddělení PnP a DOZP

- Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě:
Provádění prvostupňového řízení agendy pro zdravotně postižené; vedení spisové dokumentace; příjem žádostí o dávky, vyměřování výše dávek a vydávání rozhodnutí, zajišťování výplaty dávek pro zdravotně postižené; provádění sociálních šetření u žadatelů o dávky PnP.
- Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Předpokládaným dnem nástupu na služební místo je 15. června 2019.

- Kvalifikační a další požadavky:
vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, nebo vysokoškolské vzdělání získaného studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zákona č.111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.
Splnění tohoto požadavku se dokládá originálem nebo úředně ověřenou kopií příslušné listiny u vyššího odborného studia - vysvědčením o