GTH catering a.s.

POKLADNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: GTH catering a.s. - provoz Schaeffler Production CZ s.r.o., Dvořákova č.p. 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Pro náš stravovací provoz u klienta hledáme POKLADNÍ do dvousměnného provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění plynulého chodu kantýny a pokladny, vyřizování objednávek, doplňování zboží, HPP/DPP, dvousměnný provoz, provozní doba 5:30-18:30
NABÍZÍME: práce u stabilního zaměstnavatele, transparentní odměňování, výhodné stravování, zaměstnanecké benefity.
POŽADUJEME: samostatnost, zodpovědnost, platný potravinářský průkaz.
Práce je vhodná i pro důchodce.

PROSÍME NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ, ALE KONTAKTOVAT VEDOUCÍ PROVOZU PANÍ KUTNAROVOU - BUDE DOMLUVENA SCHŮZKA
Kutnarová Simona, tel.: 724 437 134 /7.00 - 14.30 hodin/ e-mail: provoz.ina.lanskroun@gthcatering.cz
Volné místo pokladní pro lokalitu Lanškroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 05. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKLADNÍ

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: GTH catering a.s.
Ulice: Dvořákova 328
Město: Lanškroun
PSČ: 563 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Simona Kutnarová
E-mail: provoz.ina.lanskroun@gthcatering.cz
Telefon: +420 724 437 134

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GTH catering a. s.