Blanka Pavezová

Pomocní kuchaři

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: příprava salátů, fritování. Není nutná praxe, zaučíme.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky, Osobní kontakt pondělí a středa 10 - 12 hod., nebo kdykoliv po předchozí telefonické domluvě
Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Velemín.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 05. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocní kuchaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Blanka Pavezová
Ulice: 89
Město: Velemín
PSČ: 411 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Blanka Pavezová
Telefon: +420 736 670 484

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Blanka Pavezová