Účetní všeobecní

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Účetní všeobecní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Účetní
- CK Scandia Czech - tour příjem kvalifikovanou účetní s praxí
- práce v programu Pohoda

Nabízíme
- zajímavou práci v přátelském kolektivu
- práce ve firmě s dlouholetou tradicií a historii
- bendit, obědy, životní pojištění a účast na info cestách po Skandinávii, ale i Evropě
- platový kariérní řád (po zapracování zvýšení mzdy)
- 5 týdnů dovolené

Požadujeme
- flexibilitu a časovou nezávislost
- znalost účetnictví a zaúčtování položek v účetní osnově
- přípravu daňového přiznání (podklady pro daňovou kancelář)
- podklady pro měsíční hlášení
- spolupráce při přípravě kalkulací pro jed. zájezdy
- zaúčtování faktur vydaných a přijatých
- spolupráce s úřady a institucemi
- kontrola plateb, příjmů a výdajů
- běžné účetní operace, kniha tržeb, atd.

Nástupní plat
23 000,-Kč + 3 000,-Kč nenároková položka
- po roce 25 000,-Kč + 3 000,-Kč
- po dvou letech 27 000,-Kč + 3 000,-Kč
- po splnění všech zadaných úkolů mimořádné odměny

Kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo účetní všeobecní pro lokalitu Jablonec nad Nisou.