Beograd - Singidunum s.r.o.

Číšníci, servírky a barmani

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Bělehradská 568/92, Praha 2 - Vinohrady
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu info@singidunum.cz
Kontaktní osoba: pan Durič Aleksandar
Volné místo číšníci, servírky a barmani pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 05. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšníci, servírky a barmani

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Beograd - Singidunum s.r.o.
Ulice: Bělehradská 568
Město: Praha
PSČ: 120 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Aleksandar Durič
E-mail: info@singidunum.cz
Telefon: +420 773 572 498

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Beograd - Singidunum s.r.o.