Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Sociální pracovník Speciálně pedagogického centra

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme odbornou kvalifikaci v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. §110.
Provádění dílčích odborných sociálních prací, včetně zajišťování standardní dokumentace, sociálně právní poradenství, administrativní činnost, evidence klientů. Výkon práce na detašovaném pracovišti Mostní ve Zlíně.
Výhody: příspěvek na rekreaci
První kontakt e-mailem.
Volné místo sociální pracovník speciálně pedagogického centra pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Sociální pracovník Speciálně pedagogického centra

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví, Telemarketing
Pozici nabízí: Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín
Ulice: Mostní 2397
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Sladká Mikulášková
E-mail: spc@ddskolyzlin.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín