Sconto Nábytek, s.r.o. Skladník/ce

Skladník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Ostrava
Kontakt: e-mailem

SCONTO Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

SKLADNÍK/ICE OBCHODNÍHO DOMU

Náplň práce:
Manipulace se zbožím od dodavatelů
Naskladňování zboží ve skladu obchodního domu, práce se scanerovým systémem
Následný výdej zboží zákazníkům

Nabízíme:
Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
Získání oprávnění pro vedení VZV
Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
Stravenky

Požadujeme:
ÚSO/SŠ vzdělání
Praxe v oboru (zkušenosti s VZV výhodou)
Fyzickou zdatnost
Příjemné vystupování, ochota a komunikativnost (komunikace se zákazníky při výdeji zboží)
Časovou flexibilitu (práce na směny a během víkendů - krátký a dlouhý týden)
Bez požadavků na noční směny

Staňte se i Vy členem našeho týmu!

Zaměstnanecké výhody: stravenky a další příspěvky, dovolená navíc, odměny a dárky při životních výročích, slevy na nákupy zboží

Nástup ihned, doba určitá 1 rok.
Volné místo skladník/ce pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Sconto Nábytek, s.r.o.
Město: Ostrava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Zdeněk Jásek
E-mail: kariera@sconto.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sconto Nábytek, s.r.o.