VÍTKOVICE CYLINDERS a.s.

Oblsluha CNC

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ruská 24/83, Ostrava - Vítkovice

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Požadavky:
- vyučen v oboru obráběč kovů s praxí
- znalost čtení výkresové dokumentace
- zkušenost s výrobou vítána
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve směnném provozu
- samostatnost, pečlivost

Benefity:
- 5 dní dovolené navíc
- příspěvek na závodní stravování
- příplatek za práci přesčas 32 % průměrného výdělku
- příplatek za svátek ve výši 100 % průměrného výdělku
- příplatek za práci v noci ve výši 15 Kč/hod.
- příplatek za práci o sobotách a nedělích
- příplatek za práci ve ztíženém prostředí
- zaměstnanecké volné vstupy do Velkého a Malého světa techniky, Landek Parku
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
Volné místo oblsluha cnc pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Oblsluha CNC

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: VÍTKOVICE CYLINDERS a.s.
Ulice: Ruská 83
Město: Ostrava
PSČ: 703 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Kamil Ožana
E-mail: kamil.ozana@cylinders.cz
Telefon: +420 727 803 142

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VÍTKOVICE CYLINDERS a.s.