ContiTrade Services s.r.o.

Automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem.

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v autoservisu
- samostatnost, zodpovědnost, práce pod tlakem
- časová flexibilita, fyzická zdatnost
- čistý trestní rejstřík
- pracovní doba rozvržená v rámci provozní doby pobočky pondělí až pátek 8 - 17 hod. (v době sezóny přezouvání pneumatik placená přesčasová práce)

Nabízíme:
- náborový příspěvek 20 000 Kč
- zázemí velké a stabilní společnosti
- finanční ohodnocení závislé na výkonu
- pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
- možnost nákupu pneu za zvýhodněné ceny, týden dovolené navíc, stravenky a jiné benefity
Volné místo automechanik pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 05. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: ContiTrade Services s.r.o.
Ulice: Černohorská 292
Město: Brno
PSČ: 621 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Uchytilová
E-mail: Jana.Uchytilova@bestdrive.cz
Telefon: +420 541 241 542

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ContiTrade Services s.r.o.