všeobecná účetní

  • Radošovice

Pracovní místo ( všeobecná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SŠ/VŠ ekonomického směru,
- pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY!!
- min. praxe v oboru min. 2 roky výhodou, Nj výhodou
- znalost, znalost systému SAP a HELIOS výhodou, znalost podvojného účetnictví a daňové legislativy
- uživatelská znalost PC a MS Office, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost; pozice je vhodná pro absolventy
Nabízíme: perspektivní firma, mzda od 25.000,- do 27.000,-; dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní vzdělávání, atd.
KONTAKT: Horejšová Lucie, tel.: 383312534, 603274066, e-mail: horejsova@biso.cz
Volné místo všeobecná účetní pro lokalitu Radošovice.