OPERÁTOR/-KA VSTŘIKOLISU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA VSTŘIKOLISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou (po zapracování), nástup dle dohody
- Náplň práce : obsluha stroje - lisování pryžových výrobků především pro automobilový průmysl.
Požadujeme: manuální zručnost, praxe ve výrobní firmě výhodou - ne podmínkou (zaškolíme).
- Nabízíme: stabilní zaměstnání,dostupnost MHD, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování,stabilizační odměna, odměna za nábor nového zaměstnance, příplatky ke mzdě, stabilizační příspěvek až 25 000,- Kč
- Nejdříve prosíme zaslat životopis na e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com
Volné místo operátor/-ka vstřikolisu pro lokalitu Hradec Králové.