Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.

Zámečník - stavař

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Na Valše 237/21, Ostrava - Přívoz
Kontakt: e-mailem

O nás
Ostravské opravny a strojírny jsou největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká
Obsluha zkušebních stavů brzdových rozvaděčů
Zámečnické práce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Vyučení v oboru zámečník nebo příbuzném oboru
- Minimálně 2 roky praxe na této pozici
- Manuálně zručný, samostatný, pečlivý, spolehlivý
- Technicky zdatný
- Bezúhonný

Výhodou bude, pokud budete mít
- paličský průkaz

Co vám můžeme nabídnout
-platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
-roční bonusy 10 000 Kč
-závodní stravování
-zaměstnání v kmenovém stavu
-5 týdnů dovolené
-práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
-práce na HPP v 1 směnném provozu
-nástup IHNED, nebo po dohodě

Přidejte se do úspěšně rozjetého vlaku, těšíme se na Vás!
Volné místo zámečník - stavař pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zámečník - stavař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
Ulice: Na Valše 237
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Dostálová
E-mail: personalni@oossro.cz
Telefon: +420 596 172 214

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.