Masér - masérka

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Masér - masérka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lázně Imperial Karlovy Vary a. s. hledají nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

MASÉR - MASÉRKA

Pracovní náplň:
* provádí rehabilitační, klasické a další regenerační masáže dle ordinace lékaře

Nabízíme:
* získání zkušeností z prestižních lázní pod vedením špičkových profesionálů
* placené zdravotní volno Sick Days
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* personální strava za 15 Kč (denní služby) nebo 30,- Kč (turnusové služby)
* příjemné a moderní pracovní prostředí
* další profesní vzdělávání
* ubytování

Požadujeme:
* osvědčení Masér (NZP) nebo Masér pro sportovní a rekondiční masáže
* znalost RJ, AJ, či NJ výhodou
* další osvědčení pro specializované masáže výhodou

Kontakt: 353206405, HR@imperial-group.cz
Volné místo masér - masérka pro lokalitu Karlovy Vary.