Prodavač/ka lahůdek

  • Cheb

Pracovní místo ( Prodavač/ka lahůdek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: prodejna v prostorách Penny Market, Ašská 2393/8, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá (ranní směna 6:00-13:00 h, odpolední směna 13:00-21:00 h) + 1x za 14 dní ranní/odpolední směna o víkendu. Náplň práce: pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu, příprava, krájení a doplňování zboží do pultu, kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, kontrola kvality a čerstvosti zboží, dodržování hygienických zásad, dodržování pravidel HACCP, komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny. Požadujeme: základní vzdělání, praxe s prodejem zboží, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, zdravotní průkaz, ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední směny). Nabízíme: práce ve stabilní české společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní výkonnostní bonusy, náborový příspěvek 10.000,- Kč, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za práci o víkendech a svátcích, slevové poukázky na nákup zboží, lázně, zaškolení na prodejně. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-18:00 h).
Volné místo prodavač/ka lahůdek pro lokalitu Cheb.