rozpočtář/ka- stavební

  • Kroměříž

Pracovní místo ( rozpočtář/ka- stavební ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Zpracování rozpočtů a cenových kalkulací, Poptávka materiálu a kooperace u subdodavatelů, kontrola rozpočtů při průběhu stavby, vytváření obchodní části nabídek do výběrových řízení, kontrola harmonogramu projektu, příprava podkladů pro fakturaci a komunikace s dodavateli
- Požadujeme: min středoškolské vzdělání ve stavebním oboru, praxe na obdobné pozici výhodou, perfektní znalost aplikací MS Office (Excel, Outlook), komunikační schopnosti, schopnost zorganizovat si samostatně práci, znalost cen stavebních prací a materiálů, orientace ve stavebních výkresech
- příspěvek na stravování, PD 7:00 -16:00 hod (11:30 - 12:30 polední přestávka)
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: office@fako.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.)
Volné místo rozpočtář/ka- stavební pro lokalitu Kroměříž.