ODBORNÝ PRODEJCE NÁBYTKU

  • Liberec

Pracovní místo ( ODBORNÝ PRODEJCE NÁBYTKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- odborné poradenství a prodej nábytku na prodejní ploše obchodního domu
- nabídka a prodej doplňkových služeb dopravy, montáže a splátkového prodeje
- dodržování prezentačních standardů společnosti a pořádku na oddělení
Požadujeme:
- ÚSO/SŠ vzdělání
- praxe v maloobchodě a znalost sortimentu je výhodou
- pozitivní vztah k obchodu a prodeji
- dobré komunikační schopnosti
- orientace na dosahované výsledky
- ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době /dva pracovní víkendy v měsíci/
Nabízíme:
- perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
- nástupní školení prodejních dovedností
- zvyšování kvalifikace formou odborných školení
- atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
- věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
- progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
- stravenky
Hlásit se e-mailem.
Volné místo odborný prodejce nábytku pro lokalitu Liberec.