BRYVECASTA s.r.o.

Úklidový pracovník/ce - pouze pro OZP

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: telefonicky v pracovní dny 8:00-15:00 e-mailem nebo osobně po předchozí telefonické domluvě, pouze pro OZP, praxe výhodou,
Úklid kanceláří na ranní nebo odpolední směnu v pracovní dny. Po dohodě možnost plného úvazku.
Volné místo úklidový pracovník/ce - pouze pro ozp pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Úklidový pracovník/ce - pouze pro OZP

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BRYVECASTA s.r.o.
Ulice: Bauerova 491
Město: Brno
PSČ: 603 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Jelínek
E-mail: personalista@bryvecasta.cz
Telefon: +420 734 240 502(vpracovnídny8,00-15,00hod.)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BRYVECASTA s.r.o.