OBCHODNÍ REFERENT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REFERENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Příjem poptávek od zákazníků
- Tvorba cenové nabídky, vložení nabídky do ERP systému a komunikace se zákazníkem
- Spolupráce s výrobou při tvorbě dodacích termínů pro zákazníky
- Proaktivní prodej - sledování spokojenosti zákazníka a vyhodnocení měsíčních poptávek, stížností, nabídek
- Tvorba faktur a zajišťování expedice
- Měsíční reporting
- Práce dle ISO 9001
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického zaměření
- Zkušenosti s technickým prodejem min. 3 roky
- Schopnost pracovat v týmu
- Dobré komunikační znalosti
- Znalost anglického jazyka slovem i písmem nutná, německý jazyk výhodou
- Pocit zodpovědnosti, důvěryhodnost a dobré pracovní nasazení, proaktivní přístup v jednání se zákazníkem ve skupině
- Znalost práce s řídicím systémem BAAN, SAP nebo jiným výhodou
Mzda 23 - 35 000 CZK dle zkušeností.
Nástup ihned.
Volné místo obchodní referent/ka pro lokalitu Liberec.