Hlavní ekonom/ka (účetní + rozpočtář/ka)

  • Cheb

Pracovní místo ( Hlavní ekonom/ka (účetní + rozpočtář/ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Americká 2176/52, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Platové ohodnocení: 19.110,- Kč až 28.750,- Kč (dle délky započitatelné praxe). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: vedení účetnictví celé organizace, fakturace, vyúčtování úhrad pobytů dle vyhlášky č. 505/2006 Sb., sestavení a sledování rozpočtu, zpracování a vyúčtování dotací, vedení ekonomického oddělení. Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru s praxí, vysokoškolské vzdělání ekonomického směru a znalost účetnictví v příspěvkové organizaci výhodou. Nabízíme: po zkušební době osobní příplatek, příplatek za vedení ekonomického oddělení, levné obědy. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (8:00-15:00 h).
Volné místo hlavní ekonom/ka (účetní + rozpočtář/ka) pro lokalitu Cheb.