Demina company s.r.o.

Manikéři a pedikéři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Belgická č.p. 276/20,Praha
Prvotní kontakt: 774 289 727, e-mail: irina.prg@gmail.com
Znalost českého, ruského a anglického jazyka slovem i písmem, praxe v oboru min 3 roky, certifikát potvrzující dovednosti v diagnostice a léčení deformace stopy - certifikát gehwol
Volné místo manikéři a pedikéři pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 04. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Manikéři a pedikéři

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Demina company s.r.o.
Ulice: Belgická 276
Město: Praha
PSČ: 120 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irina Denina
E-mail: irina.prg@gmail.com
Telefon: +420 774 289 727

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Demina company s.r.o.