MONACO int. s.r.o.

řidiči - závozy Praha a okolí

Odeslat

Pracovní náplň
kontakt: e-mailem: Šebová Eva, tel.: 608 325 387, e-mail: hmgastro@seznam.cz

Náplň práce:
- rozvoz zboží zákazníkům dle určených závozových tras: Praha (vč. Praha 1) a okolí
- převzetí plateb za zboží, vystavení EET,
- převoz zboží mezi sklady,
- v případě potřeby výpomoc ve skladu (převoz zboží mezi sklady, expedice zboží)

Požadujeme:
- ŘP sk. B,
- orientace po Praze 1
- výhodou VZV

Nabízíme:
- školení v oboru gastronomie, účast na odborných kurzech českých i zahraničních lektorů,
- zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment,
- karta MultiSport,
- možnost profesního růstu,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- příjemné pracovní prostředí,
- možnost nástupu ihned.
Volné místo řidiči - závozy praha a okolí pro lokalitu Praha.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 24. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidiči - závozy Praha a okolí

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Praha
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MONACO int. s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Šebová
E-mail: hmgastro@seznam.cz
Telefon: +420 608 325 387

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MONACO int. s.r.o.