LÉKAŘ/-KA BEZ ATESTACE (KROMĚ OBORŮ PRAKTICKÉHO LÉKAŘSTVÍ)

  • Jičín

Pracovní místo ( LÉKAŘ/-KA BEZ ATESTACE (KROMĚ OBORŮ PRAKTICKÉHO LÉKAŘSTVÍ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LÉKAŘ/-KA BEZ ATESTACE (KROMĚ OBORŮ PRAKTICKÉHO LÉKAŘSTVÍ) - pracoviště Jičín
Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní
nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín, nebo email
personal@nemjc.cz, tel.: 493 582 222.

Jedná se o výkon ÚPS - služby pohotovosti. Rozpis práce dle dohody s vedoucím oddělení.
Zkrácený úvazek - min. 15 hodin týdně.

Nabízíme:
- adekvátní pracovní a platové podmínky
- pracovní poměr nejprve na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Požadavky:
- odpovídající vzdělání dle zákona č. 95/2004 Sb.,
- vhodné i pro cizince s povolením k výkonu povolání lékaře na území ČR s komunikativní znalostí ČJ,
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost,
- uživatelská znalost práce na PC
Volné místo lékař/-ka bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) pro lokalitu Jičín.