Milan Honců

KUCHAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - pracoviště Lázně Bělohrad
V případě zájmu volejte na tel.: 733 729 398 - pí. Honců nebo pište na e-mail: restauraceusehnalu@seznam.cz, případně osobně na výše uvedené adrese.
Požadujeme: pracovitost a spolehlivost, slušné vystupování
Výhodou: zkušenosti v oboru, bydliště do 20 km od restaurace
Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení, zázemí rodinné stabilní firmy
Zaměstnanecké výhody: občerstvení, roční prémie
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Lázně Bělohrad.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Milan Honců
Ulice: 1
Město: Lázně Bělohrad
PSČ: 507 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Honců
E-mail: restauraceusehnalu@seznam.cz
Telefon: +420 733 729 398

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Milan Honců