VRÁTNÝ/-Á, INFORMÁTOR/-KA - OZP - PP, DPP, DPČ

  • Jičín

Pracovní místo ( VRÁTNÝ/-Á, INFORMÁTOR/-KA - OZP - PP, DPP, DPČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VRÁTNÝ/-Á, INFORMÁTOR/-KA - OZP - pracoviště Jičín - PP, DPP, DPČ
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: hradec.kralove@diseven.cz, bližší informace na tel.: 725 785 665 pí. Rajtrová. Pracoviště nenavštěvovat - kontaktní osoba se tam nenachází.
Místo je určeno hlavně pro osoby se změněnou pracovní schopností a invalidním důchodem. Jedná se o práci na vrátnici, evidenci návštěv, výdej klíčů. Turnusový provoz včetně nočních směn. Výhodou jsou zkušenosti v oboru.
Požadujeme kvalifikaci Strážný 68-008-E, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme hlavní pracovní poměr nebo formu brigády na DPP nebo DPČ, výkonnostní odměny k základní hodinové sazbě.
Volné místo vrátný/-á, informátor/-ka - ozp - pp, dpp, dpč pro lokalitu Jičín.