Všeobecné sestry s osvědčením

  • Říčany

Pracovní místo ( Všeobecné sestry s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- Domov senirů Říčany, ul. Krabošická 84, Voděrádky, 251 00 Říčany

Prvotní kontakt:
- tel.: 739 438 509
- e-mail: havlikova@dsricany.cz

Upřesňující údaje:
Nabízíme:
- moderně vybavené pracoviště
- přátelský kolektiv plný profesionálů v oboru poskytování zdravotní péče o klienty
- nadstandardní platové ohodnocení
- věrnostní příspěvek
- příspěvek na dopravu
- možnost stravování na pracovišti
- výdělek až 40 000 Kč/hrubého

Očekáváme:
- empatickou a energickou osobnost
- platnou registraci všeobecné zdravotní sestry pro samostatný výkon zdravotní péče
- zkušenost v oboru vítána (není však podmínkou)
- odolnost vůči stresu
- ochotu a schopnost pracovat ve směnném provozu denní/noční

Zaměstnanecké výhody:
- stravování na pracovišti, příspěvek na dopravu, věrnostní příspěvek, atd.
Volné místo všeobecné sestry s osvědčením pro lokalitu Říčany.