servisní technik - tepelná čerpadla

  • Jankovice

Pracovní místo ( servisní technik - tepelná čerpadla ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov - dle zakázek
- Náplň práce: spouštění, opravování a servisování tepelných čerpadel na firmě nebo přímo u zákazníka, udržování servisní databáze stále aktuální, komunikace se zákazníky a technická podpora zákazníků
- Požadavky: minimálně výuční list, řidičský průkaz skupiny B, technické a analytické myšlení, obecná počítačová dovednost, flexibilita, schopnost učit se nové věci
- Uvítáme: vyhláška 50 min §6, certifikát pro práci s chladivy kat. I., znalosti z oboru malých chladivových okruhů, základní znalosti topných systémů
- Získáte: služební automobil ke své práci, notebook a mobilní telefon, vzdělávací kurzy a školení, profesní osvědčení vyhláška 50 §6 (nutnost vyučení v oboru elektro), možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, slevu na firemní výrobky a služby, možnost vypůjčení nářadí, neomezené množství kávy
- Nabízíme: práci na plný úvazek, nástup možný ihned, po uplynutí zkušební doby smlouva na dobu neurčitou, nástupní mzdu HM 28 - 35 000 Kč, která je tvořena základní složkou a motivačními benefity, půlroční a roční odměny
- Kontakt telefonicky nebo své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: petr.kalabus@neota.eu.
Volné místo servisní technik - tepelná čerpadla pro lokalitu Jankovice.