Administrativní pracovník - účetní

  • Drásov

Pracovní místo ( Administrativní pracovník - účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 16:00 hod.)
Požadujeme: ukončené SŠ/VŠ vzdělání; schopnost pracovat aktivně, zodpovědně a samostatně, znalost anglického jazyka výhodou, znalost práce s PC, praxe na obdobné pozici nutná.
Náplní práce vybraného uchazeče/uchazečky bude zadávání plateb, chystání podkladů pro externí účetní firmu, kontrola faktur a administrativa spojená s personalistikou firmy.

Zaměstnanecké výhody: Možnost svozových aut z Brna, stravenky, zvýhodněný firemní tarif, finanční odměny za celoroční práci, pružná pracovní doba v rámci jednosměrného provozu.
Místo výkonu práce: Drásov 470
Volné místo administrativní pracovník - účetní pro lokalitu Drásov.