Prodejce stavebních strojů - Morava

  • Chrást

Pracovní místo ( Prodejce stavebních strojů - Morava ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Prokazatelnou praxi na obchodní pozici.
- Vzdělání nebo praxi v technickém oboru.
- Výhodou zkušenosti s prodejem v oblasti strojních zařízení, ideálně s prodejem stavební mechanizace.
- Komunikativnost a flexibilitu.
- ŘP skupiny B.

Nabízíme:
- Home – office.
- Služební auto.
- Notebook.
- Mobilní telefon.
- Zajímavé finanční ohodnocení ( základní plat + prémie podle dosažených výsledků )
- Prostor pro vlastní seberealizaci.
- Trvalý pracovní poměr.

Co budete dělat:
- Začnete s prodejem našich stavebních kompresorů přes naši dealerskou síť na Moravě a na Slovensku.
- Postupně budete dealerskou síť rozšiřovat a budete hledat potencionální koncové zákazníky. Vašimi klienty budou převážně stavební firmy a půjčovny stavební mechanizace.

Nástup možný od 2.5.2019.
Volné místo prodejce stavebních strojů - morava pro lokalitu Chrást.