VÝZKUMNÝ/-Á A VÝVOJOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE NA ODDĚLENÍ GENETIKY A ŠLECHTĚNÍ

  • Holovousy

Pracovní místo ( VÝZKUMNÝ/-Á A VÝVOJOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE NA ODDĚLENÍ GENETIKY A ŠLECHTĚNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: zmeskal@vsuo.cz, bližší informace na tel.: 739 310 321 Ing. Zmeškal.

Popis pracovního místa:
- Ovocnářský a šlechtitelský výzkum, šlechtění ovoce
- Výzkum v oblasti moderních pěstitelských technologií a skladování ovoce
- Řešení projektových úkolů
- Podávání námětů k plánovaným projektům
- Prezentace dosažených výsledků na mezinárodních a tuzemských konferencích, poradenství

Požadujeme:
- VŠ vzdělání zemědělského/biologického směru (specializace v ovocnářství a šlechtitelství výhodou)
- Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
- Dobrá znalost práce na PC - programy MS Office - Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
- Řidičský průkaz sk. B výhodou
- Organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:
- Nástup možný ihned
- Stálé a perspektivní zaměstnání
- Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti s bohatou historií
- Možnost uplatnění cizích jazyků
- Firemní benefity (5 dní dovolené nad zák. rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost pravidelných měsíčních odměn)

Požadované doklady:
- Strukturovaný životopis
Volné místo výzkumný/-á a vývojový/-á pracovník/-ce na oddělení genetiky a šlechtění pro lokalitu Holovousy.