Naše Vinotéka - víno se zárukou s.r.o.

Obsluha vinotéky - prodavač/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Holečkova č.p. 242/15, Olomouc. Nástup možný ihned.
Upřímný a férový kolektiv Naší vinotéky hledá komunikativní, pozitivně naladěné uchazeče s praxí v obchodě se slušným vystupováním. Znalosti vín vítány. Práce včetně SO a NE.
První kontakt je možný POUZE emailem.
Volné místo obsluha vinotéky - prodavač/ka pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha vinotéky - prodavač/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Naše Vinotéka - víno se zárukou s.r.o.
Ulice: Holečkova 242
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Hájková
E-mail: hajk.lenka@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Naše Vinotéka - víno se zárukou s.r.o.