DĚLNÍK/DĚLNICE V KARTONÁŽI

  • Holešov

Pracovní místo ( DĚLNÍK/DĚLNICE V KARTONÁŽI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: obsluha strojů ve výrobě - nakládání a odebírání kartonů
- Požadavky: základní vzdělání, ochota pracovat ve směnném provozu, spolehlivost, zručnost
- Nabízíme: hlavní pracovní poměr, příspěvek na stravování, dopravu a další benefity, noční, víkendový příplatek, příplatek za práci o svátcích a přesčas dle zákona, nástupní hrubá mzda 16 600 Kč/měsíčně, po zaškolení odměňování úkolovou mzdou, PD Po-Pá 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00 hod., nástup možný ihned
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pokart@pokart.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:00 hod.) pí. Ptáčková Eva - 724 994 049 nebo p. Michal Hefka - 604 125 459
Volné místo dělník/dělnice v kartonáži pro lokalitu Holešov.