SKLADNÍK/CE - ŘIDIČ/KA VZV

  • Holešov

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE - ŘIDIČ/KA VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: Vykládka a nakládka nákladních vozidel, Zaskladnění palet do skladových regálů, Vyskladnění palet do výroby, Evidence skladových pohybů čtečkou čárových kódů
- Požadujeme: základní vzdělání, oprávnění k řízení VZV, i krátkodobá zkušenost s VZV výhodou, ne podmínkou, ochotu pracovat ve 3-směnném provozu 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00 hod. (noční směna vychází pouze 1 týden za dva měsíce), pracovitost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a flexibilitu
- Nabízíme: Nástup Ihned, Pravidelné prémie dle výsledků, Podíl na zisku společnosti, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na stravování, 2 dny zdravotního volna, Odměny při pracovních a životních jubileích, Nástupní hrubá mzda 110 Kč/hod., po zapracování od 147 Kč/hod. dle výkonnostních norem
- V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte strukturovaný životopis na e-mail.
Vít Šabršula, e-mail: sabrsula@pokart.cz, tel.: 737 204 380
Volné místo skladník/ce - řidič/ka vzv pro lokalitu Holešov.